Zemin Yapıştırıcıları
15560
post-template-default,single,single-post,postid-15560,single-format-standard,bridge-core-2.0.7,non-logged-in,post-zemin-yapistiricilari,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15776

Zemin Yapıştırıcıları

Zemin Yapıştırıcıları

Last updated on Ocak 7th, 2020 at 07:38 pm

Zemin yapıştırıcısı, alt zemin, kafesler, zemin kirişler, güverte ve suntalarda kullanılmak üzere formüle edilmiş yeni nesil üst kalite tek komponentli bir poliüretan yapıştırıcıdır. Alt Zemin Yapıştırıcısı, kereste, kontrplak, beton, metal, taş ve diğer benzer yüzeylerde donma ya da nem olsa dahi üstün yapışma sağlar.

Parke yapıştırıcısı solvent ihtiva etmeyen poliüretan esaslı çift kompenantlı parke yapıştırıcısıdır. Özellikleri Rutubete, suya ve çoğu kimyasallara karşı dayanıklıdır. Tiksotropi özelliği olan kuvvetli bir yapıştırıcıdır. Elastiktir, kırılma yapmaz. Çok kolay karışır çok kolay sürülür, tarak diş izi bırakır. Çok yer yapar.

Kullanım Alanları

Her cinsten parkenin yapıştırılmasında kullanılabilmektedir. Ahşapları betona yapıştırmada farklı yapıştırıcılara göre daha iyi sonuçlar vermektedir. Su ve gün ışığından etkilenmediği için yapıştırma özelliği sonsuza kadar sürmektedir.

Özellikler:

  • Kereste, beton, metal, kontrplak, duvar, fiberglas ve çelik gibi bir çok yüzeyle uyumludur.
  • Döşeme kirişleri, makaslar, alt zeminler, ve diğer ahşap zemin kaplama elemanlarının yapıştırılmasında.
  • Olağanüstü güçlü yapışma.
  • Kuru ve ıslak görmüş veya donmuş keresteye de yapıştırılabilmektedir.
  • Çivi delikleri, gıcırdamaları azaltmaktadır.
  • Para tasarrufu ve zaman kazandırmaktadır.
  • Ses ve ısı izolasyonu sağlamaktadır.