Endüstriyel Bakım Kimyasalları
15349
page-template-default,page,page-id-15349,bridge-core-2.0.7,non-logged-in,page-endustriyel-bakim-kimyasallari,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15776

Endüstriyel Bakım Kimyasalları

Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları, endüstriyel bakım kimyasalları konusunda faaliyet gösteren bir kimya kuruluşudur.

Endüstriyel bakım kimyasalları, üretim sektörü başta olmak üzere sanayi firmaları, fabrikalar, okullar, hastaneler, işletmeler gibi birçok kuruluşun mekanik kısımlardaki yoğun yağların, kirlerin, atıkların ve pasların temizlenmesi, radyatörlerinin alüminyum kısımlarındaki toz ve yağların giderilmesi, ızgaraların temizliği, rögar temizliği, kireçlerin temizliği, boya, tutkal vb. gibi kalıntıların giderilmesi gibi işlemlere ek olarak; özel olarak hazırlanmış yağ sökücü el sabunları, yüzey temizliği vb. gibi birçok konuda kimyasal çözümler sunuyoruz.

Şimdiye kadar büyük bir özen ve titizlikle verdiğimiz ve gelecekte de gururla vermeye devam edeceğimiz hizmetlerimizi en iyi ve doğru biçimde yerine getirebilmek için alanında uzman ekibimizle birlikte çalışmalarımıza modern tekniklerle birlikte sürekli olarak devam etmekteyiz.

Amacımız, doğa ve insan sağlığına önem ve değer vererek kimyasal sorunlara kalıcı ve kesin çözümler üretmektir. Üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz kimyasal ürünlerimizin satış sonrasında danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları olarak, kaliteden asla ödün vermeyen üretim sürecimiz ve %100 müşteri memnunuyetini ön planda tutan şirket anlayışımızla daima hizmetinizdeyiz.