Genel Temizlik ve Hijyen
15355
page-template-default,page,page-id-15355,bridge-core-2.0.7,non-logged-in,page-genel-temizlik-ve-hijyen,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15776

Genel Temizlik ve Hijyen

İmalattan kullanıcıya giden yolda çevre ve kullanıcı dostu olarak yüksek verimlilik performansını hedefleyerek en iyi temizlik ve hijyen sonucunun elde edilmesini sağlayan ürün ve sistemler sunmaktayız. İnsan hayatını etkileyen teknolojik yenilikler, hayat standardındaki iyileşmeler ile profesyonel temizlik ürün ve malzemeleri, deterjan ve endüstriyel hijyen piyasası giderek önem kazanmıştır. Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları olarak, endüstriyel hijyen ve deterjanla ilgili ihtiyaçları kaliteli bir şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Amacımız, genel temizlik kimyasalları alanında en iyi kaliteyi, en uygun fiyatla tüketiciye ulaştırmaktır. Doğa dostuolarak büyük bir titizlikle hazırlanan temizlik kimyasalları çevreye ve doğaya asla zarar vermemektedir. Her ürünün en kalitelisini ve her şey için en zararsızını seçmek şirket olarak kurumsal prensibimizdir.  Genel temizlik kimyasalıdenildiğinde akla gelen bütün ürünleri, endüstriyel ve kişisel kullanım için hazırlayıp sunuyoruz.

Genel Temizlik Kimyasalı Portföyümüz

Ürün yelpazemiz: Konsantre temizlik ve hijyen çeşitleri, gıda hijyeni, teknik-bakım kimyasalları, genel oto temizlik kimyasalları vb. gibi alanlar için hizmetinizdedir. Kişisel hijyen ve bakım ürünlerinin yanısıra endüstriyel yıkamamakinelerinin kimyasalları için de  profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.