Leke Çıkarıcı Ürünler
15594
post-template-default,single,single-post,postid-15594,single-format-standard,bridge-core-2.0.7,non-logged-in,post-leke-cikarici-urunler,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15776

Leke Çıkarıcı Ürünler

Leke Çıkarıcı Ürünler

Last updated on Ocak 7th, 2020 at 07:29 pm

Leke çıkarıcı ürünler, solvent ihtiva etmeyen (su bazlı) ve etkili kir-yağ özelliklerine sahip özel kimyasalların karışımıdır. Bileşimindeki kimyasallar ve nötr PH sayesinde temizlenen eşya ve çamaşır üzerinde tahrip edici ve renk sökücü etki göstermez. Mis kokulu temizlikler için ideal sıvı bir deterjan olup halı ve koltukların elyaflarına yerleşmiş kirleri çözer atar.

Özellikler:

Tekstil sektöründe üretim esnasında kumaşların üzerinde oluşan yağ, kir, gres ve diğer lekelerin giderilmesi için geliştirilmiş bir üründür. Uygulanan kumaş ve leke türüne bağlı olarak kumaş üzerinde hiçbir kalıntı ve hare bırakmayan çeşitli alternatifleri bulunmaktadır. Ürün hızlı uçucu olup güçlü yağ sökücü özelliğe sahiptir.

Kullanım ve Uygulama Alanları:

Koltuk ve halılarda meydana gelen; çay, kola, meyve suyu, kahve, şarap, soya sosu, çikolata, ketçap, bal, domates sosu, barbekü sosu, yağ, hardal, pancar, çimen lekesi, makine ve motor yağı, çamur ve toprak lekesi, kil lekesi, kan, vücut kiri, makyaj ve maskara lekesi, ter lekesi, pas ve küf lekelerinde etkilidir. Renklerde soldurma yapmaz.

Halı, beton, epoxy, ahşap vs. zeminlerde; fabrika, marketler, zemin temizliğinde ev, alışveriş merkezleri vb. yerlerde, püskürtme ve daldırma yöntemleriyle ve yine sanayide et kesimleri, sanayide endüstriyel temizlik ve bakım işlerinde, süt işletmeleri, restoranlar, mezbahalar, yemek fabrikaları vs. temizliğinde derinlemesine kir çözmesi gibi kalıcı çözümler sunar. Zemin temizliğinde ev, alışveriş merkezleri, fabrika, marketler vs. yerlerde. Halıda, fırında, perdede tülde, davlumbazda, ocak temizliğinde. Laminant parke ve ahşap temizliğinde, koltuk, tavan, döşeme, arabaların dış yüzeylerinde ve döşemelerinde de kullanılabilir. Metal sanayinde de yağ sökücü olarak kullanılabilir.