Endüstriyel Cilt Temizleme Ürünleri
15557
post-template-default,single,single-post,postid-15557,single-format-standard,bridge-core-2.0.7,non-logged-in,post-endustriyel-cilt-temizleme-urunleri,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15776

Endüstriyel Cilt Temizleme Ürünleri

Endüstriyel Cilt Temizleme Ürünleri

Last updated on Ocak 7th, 2020 at 07:39 pm

Endüstriyel cilt temizleme ürünleri, ellerde meydana gelen ağır kir, is, muhtelif kir ve yağlar ile mürekkep ve bazı boyaları mükemmel bir şekilde temizlemektedir. İçeriğinde kostik, amonyak, asit ve solvent yoktur. Oldukça az miktarda köpürür ve gayet kolay durulanır. Bu minik gibi görünen güçlü özelliğinden dolayı  su tasarrufu sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Etkili nemlendirici ve cilt koruyuluğu vardır. Çok konsantre bir üründür.

Konsantre ağır yağ sökücü cilt temizleme sıvılları özellikle fabrikaların bakım ve onarım bölümleri, yağ ve kirle uğraşan departmanlar için kullanılmaktadır. Konsantre cilt temizleyici sıvısı aynı zamanda ağır sanayi kullanımı için de gayet uygundur. El temizleme sıvısının cildi koruyucu etkisi ve kirli yağın yerine geçtiği özel koruyucu ve nemlendirici etkisiyle oldukça kullanışlıdır.

Sıvı Sabun

Toplu yaşam alanları için gayet ekonomik ve kullanım olarak pratik bir cilt temizleyicisidir. PH değeri cilt için uygundur. Her türlü suda kolayca köpürür ve temizler.

Köpük Sabun

Özel olarak formüle edilen gliserin köpüklü sabundur. Bu formülüyle cildi kurutmadan temizlemesinin yanısıra içerisindeki gliserinle cildi yumuşatır ve aynı zamanda besler. Gayet ekonomiktir.

Dezenfektanlı Sıvı Sabun

Antiseptik etkili cilt ve el temizleme ürünüdür. Gram (+) ve Gram (-) bakterilerle mantarlar üzerinde etkisi kanıtlanmış bir üründür. Cilt üzerindeki etkisi yumuşaktır.

Endüstriyel Sıvı Sabun

Cilt temizleme ürünüdür. Ellerdeki ağır kir, is, muhtelif kir ve yağlar ile mürekkep ve bazı boyaları mükemmel bir şekilde temizlemektedir. Kostik, amonyak, asit ve solvent içermez. Az köpürür, kolayca durulanmaktadır.

Ürün özellikleri:

  • En yoğun kirleri, cildi hiç tahriş etmeden, derinlemesine temizlemektedir.
  • Kostik, amonyak ve asit içermez.
  • İçeriğindeki lanolinle cildi besler ve kurumasını engeller, cilde yumuşaklık hissi verir.
  • Hızlı bir şekilde temizlediği için zamandan da tasarruf sağlar.
  • Genel olarak vücudun bütün temizliğinde kullanılabilmektedir.
  • Hoş kokuludur.