Çocuk Bezi Yapıştırıcıları
15511
post-template-default,single,single-post,postid-15511,single-format-standard,bridge-core-2.0.7,non-logged-in,post-cocuk-bezi-yapistiricilari,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15776

Çocuk Bezi Yapıştırıcıları

Çocuk Bezi Yapıştırıcıları

Last updated on Ocak 7th, 2020 at 07:41 pm

Bebek bezi imalatı için en çok tercih edilen yapıştırıcılardan biri olan construction tutkalı, elastik ve çok yönlü kullanıma uygundur.

Kauçuk bazlı ve polyolefin bazlı olup yüzey nonwoven-polietilen backsheet, acquisition layer – yüzey nonwoven, leg cuff nonwoven – yüzey nonwoven ve full bariyer uygulamasında, polietilen backsheet yapıştırmalarında full coating, multiline vb. şekillerde uygulanmaktadır. Ayrıca inline frontal tape tutkallama uygulamalarında çok başarılı sonuçlar verdiği bilinmektedir.

Polietilen-nonwoven, nonwoven vb. gibi full coating ve multiline uygulamalara tabi tutulan yüzeyde üstün yapışma ve mukavemet değerlerine ulaşmaktadır. Çeşitli laboratuvar testleri ile üretim aşamasından son üretim üzerindeki tepkilerine kadar ve yaşlandırma testleri sonuçlarında; peel force ve değerlerinin yüksek olduğu, yaşlandırma testleri sonunda renk ve koku vermediği ve makinada uygulama esnasında düşük gramajlarla ve düşük RPM değerleri ile iyi ve yeterli yapışma sağladığı görülmüştür. Çocuk bezi ve hijyenik pedler sanayinin en önemli parametrelerinden biri olan yapıştırıcı seçiminde, DR 2040 yüksek kalite ve güçlü mukavemetiyle istenilen performansı göstermekte ve çocuk bezi tutkalı olarak kullanılmaktadır.

Powermelt hijyen ve bebek bezi hotmelt yapıştırıcılarımız non woven uygulamaları için üretim esnasında pratik ve çok yönlü uygulanabilmek, son kullanımda bağ güvenliği sağlamak üzere tasarlanmış, yüksek kaliteli ürünlerdir.

Çocuk Bezi Yapıştırıcılarının Özellikleri:

  • Mükemmel yapışma
  • Yüksek elastik yapı
  • Şeklin iyi korunması
  • Kokusuz
  • Berrak
  • Cilde teması sorunsuz