Ambalaj ve Paketleme Yapıştırıcıları
15623
post-template-default,single,single-post,postid-15623,single-format-standard,bridge-core-2.0.7,non-logged-in,post-ambalaj-ve-paketleme-yapistiricilari,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15776

Ambalaj ve Paketleme Yapıştırıcıları

Ambalaj ve Paketleme Yapıştırıcıları

Uygulama yöntemlerine göre çeşitlilik gösteren ambalaj ve paketleme sektöründe, tüm makine ve uygulama yöntemlerine göre yüksek performanslı etiketleme yapıştırıcıları bulunmaktadır. PET, HDPE, PP, PE, teneke, cam vb. gibi ambalajların OPP veya kağıt etiketle etiketlemelerde kullanılacak olan en uygun yapıştırıcının seçimi için uygulama yöntemi yerinde görülmelidir.

Son zamanlarda ambalaj ve paketleme piyayasında meydana gelen teknolojik gelişmelerle birlikte eriyen yapıştırıcıların kullanımı da her geçen gün artmaktadır. Holmelt yapıştırıcıları, sunduğu yüksek kaliteli yapıştırma performansı ve hızlı kuruma avantajlarından dolayı koli bandı vb. gibi diğer yapıştırıcı türlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca koli bantlarının üretimi ve kullanımı daha çok maliyetlidir.

Ambalaj ve paketleme sektöründe ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak için en uygun olan yapıştırıcıyı bulmak hassas ve zaman alan bir süreçtir.

Boğaziçi Bakım Koruma Kimyasalları, modern ve yenilikçi çözümler sunarak kutu kapama, karton yapıştırma, kutu şekillendirme, parlak yüzey yapıştırma, deepfreze uygulama, kağıt poşet, çanta yapıştırma vb. gibi birçok uygulamalar için yüksek performans sağlayan kaliteli ürünler üretmektedir.

Farklı malzeme ve makinelerin hızları ve uygulama yöntemlerinin kullanıldığı ambalaj sektöründe, sürekli gelişen makine hızları ile müşterilerin tüm talepleri firmamızca karşılanmaktadır.

Karton Kutu ve Karton Tepsi Yapımı: Narenciye, kırmızı et, beyaz et, içecek vb. gibi sektörlerde kullanılan karton kutu ve karton tepsilerin yapıştırılma prosesi, değişik yüzeylerin yanı sıra, geniş uygulama şekillerine sahiptir. Hotmelt yapıştırıcılarının çok yönlü kullanımı ve uygulanması sayesinde tüm bu ihtiyaçlarınıza düşük maliyetli çözümler sunulmaktadır.

İlaç Sanayinde: FDA onayı yer alan kokusuz, temiz ve sorunsuz çalışan Bam Futura ürünlerinin tercih edildiği ilaç sektöründe, ideal ürün tercihi için uygulama metodu mutlaka yerinde incelenmelidir.

Deep Freeze Uygulamaları: -40°C sıcaklıkta bütünlüğünü koruyan, şiddetli şoka dayanan yapıştırıcılar, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun, kalıcı ve kesin çözümler sunmaktadır.

Toz Ürün Paketleri: 500 kutu/dakika gibi hızlı ambalajlama makinelerinin kullanıldığı, bebek mamaları, tohum, deterjan vb. gibi sektörlerde ambalajda herhangi bir sızdırma yapmadan, güçlü bir şekilde yapıştırma sağlayan hotmelt yapıştırıcılar tercih edilmelidir.

Özellikleri:

  • Ekonomik, güvenilir, etkili ve kullanımı kolaydır.
  • Çok yönlü kullanım alanına sahiptir.
  • Yüksek performanslıdır.
  • Yapıştırma gücü yoğundur.
  • Düşük tüketim sağlamaktadır.