Hijyenik Ped Yapıştırıcıları
15569
post-template-default,single,single-post,postid-15569,single-format-standard,bridge-core-2.0.7,non-logged-in,post-hijyenik-ped-yapistiricilari,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-19.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15776

Hijyenik Ped Yapıştırıcıları

Hijyenik Ped Yapıştırıcıları

Last updated on Ocak 7th, 2020 at 07:36 pm

Hijyenik kadın bağı ürünlerinde perfore polietilen backsheet, acquisition layer ile perfore polietilen ve airlaid yapışmalarda etkilidir. Perfore polietilende deliklerin kapanmasına neden olmaz, yüksek peel force değerlerine ulaşılır, uygulama esnasında düşük gramajlarla ve düşük RPM değerleri ile yeterli sonuç elde edilir. Günümüzde birçok kadın organik genital hijyen ürünlerinin kullanımını giderek önemsemeye artık daha bilinçli olarak incelemeye başladı.

Hijyenik Ped Yapıştırıcılarında Organik Pamuğun Önemi

Üretiminde en yoğun kimyasal ilaçlar kullanılan üründür pamuktur. Aynı zamanda dünya böcek ilacı üretiminin %16′sı pamuk üretimi için kullanılmaktadır. Pamuk üretiminde kullanılan kimyasal maddeler yıkamakla birlikte yok olmadığı gibi cildimiz tarafından kolayca emilebiliniyor ve sinir sistemimize kadar zarar verip kanserojen etkiye bile neden olabiliyor.

Organik yetiştirilen pamuklarda tarım ilacı veya suni gübre kullanılmıyor. Herhangi bir kimyasal pestisit (zararlı böcekler için kullanılan madde) içermeyen pamuk üretilmiş oluyor. Toksik yahut kalıcı mahiyette böcek ilacı ve gübre kullanılmadan, lağım suyu karışmadan temiz su ile sulanarak yetiştirilen tertemiz bir pamuk varken neden sağlıksız olanı tercih edelim?

Farkında olmadan kullanılan kokulu renkli pedlerde, rengi hoş geldiği için tercih edilen renkli tuvalet kağıtlarında, kokulu likit tipi hijyen sabunların içeriğine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Tehlike o kadar büyük ki, genital mantar hastalıklarına bile neden olabilmektedir.